Ždrijeb malonogometnog turnira 2024.

Ždrijeb malonogometnog turnira 2024.

Ždrijeb malonogometnog turnira, nakon što su prijave prikupljene i zatvorene, održati će se večeras u 20:00h sati na malonogometnom igralištu u Veloj Luci.

Prijavljene ekipe: 

LUŠKA DICA, NK ŽRNOVO Kadeti, RIBARSKI OBRT LIM, ŠTIĆI, RASHLAD, SMOKVICA, MALI UČIJAK, KOCKA, ŠD Veterani KORČULA, SOKOLANA, ŠIMIJE, SV. ANTUN.

Natjecanje će se održati u tri skupine po četiri ekipe, s time da će nositelji biti ekipe koje su osvojile prva tri mjesta prošle godine. U nastavak natjecanja (četvrtfinale) idu prve dvije ekipe iz svake skupine, te dvije najbolje treće, te razigravaju po principu (1-8, 2-7, 3-6 i 4-5). Sve detalje i eventualne nedoumice razjasnit ćemo večeras zajedno, kao i raspored utakmica po danima.

Pozivamo Vas svih prisustvovati ždrijebu večeras, kao uvertiri turnira, i uz lagano druženje započeti priču tko je "dark horse" turnira, tko je izvukao bolju skupinu i tko će koga nadigrati. Vidimo se.