(U15) NK Hajduk 1932 Vela Luka - NK Neretva 3:1 (2:0)

(U15) NK Hajduk 1932 Vela Luka - NK Neretva 3:1 (2:0)

U posljednjoj ligaškoj utakmici, po sparnom i toplom vremenu protiv solidnog suparnika odigrali smo još jednu korektnu utakmicu i upisali posljednja tri boda u ovoj godini. Na kraju prvenstva, odlično drugo mjesto sa samo dva boda zaostatka za liderom. Još uvijek nam ostaje žal, za prvih 15 minuta u Dubrovnika, u kojima je ostala cijela sezona i san o naslovu.

Strijelci: Marin Žuvela (1:0), Leon Andreis (2:0 i 3:1)

Ovim pogocima naš Leon je završio natjecanje kao prvi strijelac lige sa 23 pogodka. Svaka čast Leone!

Trebamo istaknuti debitantsku sezonu na klupi trenera Nevena Blažeka koji je napravio odličan posao. Mnogo bitnije nego konačni rezultat je sportsko i timsko ponašanje svakog igrača, te vidljivi napredak u mnogim aspektima. Čestitamo treneru!

Našim mladićima ostala je još polufinalna utakmica kupa, koja će se igrati u Metkoviću protiv NK Neretve. 

Sve zajedno, ovo je bila odlična priprema i uvertira za ovu nedjelju u 17 h i posljednju ligašku utakmicu seniorske ekipe, kada ćemo dočekati lidera NK Omladinac iz Lastova, očekujući podršku naših navijača, koja će nam sigurno puno značiti.    

(U15) NK Hajduk 1932 Vela Luka - NK Neretva 3:1 (2:0)