(U 15) 1/2 finale županijskog kupa: NK Neretva - NK Hajduk 1932 Vela Luka 6:0 (3:0)

(U 15) 1/2 finale županijskog kupa: NK Neretva - NK Hajduk 1932 Vela Luka 6:0 (3:0)

Današnjom utakmicom završena su ovosezonska natjecanja U 15 kategorije naših mladića. Na pomoćnom igralištu NK Neretve nije nam bilo pomoći protiv ekipe koja je premoćno osvojila ovogodišnju dalmatinsku ligu ispred vršnjaka NK Adriatica, NK Hajduka iz Splita i ostalih klubova u natjecanju. Ekipa koja u svojim redovima ima i nacionalne reprezentativce u mlađim uzrastima, ipak je bila na nivou više od naših mladića. Usprkos tome, vrlo dobra i borbena utakmica koja je sigurno pružila dodatni motiv za još više rada i truda u narednoj sezoni. 

Drugo mjesto u prvenstvu i polufinale kupa sa moćnim protivnicima, sigurno je zaključno jako uspješna sezona. Ne samo rezultatski, nego i momčadski. Svaka čast svim mladićima i njihovom treneru Nevenu Blažeku.