NK Hajduk - NA Libertas 4:0

NK Hajduk - NA Libertas 4:0

NK Hajduk - NA Libertas 4:0

53 min Boris Tulić

67 min Marin Šeparović

84 min Ivan Maričić (11m)

85 min Boris Tulić


Po jakom šiloku, ali bez mnogo propuha, upisali smo još jednu bitnu i važnu prvenstvenu pobjedu. Vrlo discipliniranu i dobru ekipu NA Libertasa, koji su za razliku od prošlih par ekipa došli odigrati utakmicu do kraja, uspjeli smo načeti početkom drugog poluvremena i onda do kraja sigurno zaključiti utakmicu. 

Nakon kratkog slavlja, slijedi nam priprema za Enkel u Popovićima slijedeće nedjelje, gdje su mnogi gubili bodove.

Danas je naš Ante Padovan "Šime" odigrao već 201. utakmicu za voljeni klub, i tako ušao u krug malobrojnih koji su toliko vremena, požrtvovnosti i ljubavi pružili lokalnom klubu i sredini. Hvala Šime na svemu, i želimo ti još puno utakmica.    

NK Hajduk - NA Libertas 4:0